MENU:

Nasza Galeria:

{rsmediagallery tags="hotel_tychy"}

Centrum Komfortu

Hotel Tychy to niezwykłe połączenie luksusu, funkcjonalności i wygody. Od lat dokładamy wszelkich starań, aby pobyt w Hotelu na długo pozostawał w pamięci naszych gości. Profesjonalna obsługa dostępna całą dobę, przestronne oraz komfortowe pokoje wyposażone w liczne udogodnienia sprawiają, iż Hotel Tychy jest miejscem często odwiedzanym nie tylko przez klientów indywidualnych, ale także licznych przedstawicieli świata biznesu.

W naszej obszernej ofercie znajdziecie Państwo 100 klimatyzowanych pokoi z łazienkami, dodatkowo każdy pokój wyposażony jest w Tv-sat, WiFi, telefon oraz lodówkę.
Elegancki i nowoczesny wystrój naszego Hotelu zapewni komfortowy wypoczynek w pokojach jedno, dwu, a także trzyosobowych. Na bardziej wymagających gości czekają przestronne apartamenty.
Na dobry początek dnia proponujemy śniadanie w formie szwedzkiego bufetu. Pora obiadów i kolacji stwarza praktycznie nieograniczone możliwości kulinarne, ponieważ przebywając w hotelu Tychy, przebywacie Państwo w Centrum Smaków świata.

Masz pytania?

Szukasz miejsca dla siebie?

Zapraszamy do kontaktu

    SlideBar