MENU:

Nasza Galeria:

{rsmediagallery tags="hotel_bytom"}

HOTEL BYTOM

To nowoczesny obiekt zlokalizowany w bliskim sąsiedztwie centrum miasta (2 km), przy węźle bytomskim autostrady A1 i DK nr 11 kierunek Poznań. Bliskość obiektów handlowych, instytucji kultury, obiektów sportowych, muzeów i zabytków techniki pozwala naszym gościom dobrze zorganizować swój czas.

Hotel posiada 91 komfortowo wyposażonych pokoi dwuosobowych, w których znajduje się łazienka, tv, telefon. Każdy pokój posiada bezprzewodowy dostęp do Internetu. Dysponujemy również pokojami o podwyższanym standardzie. Na każdy z nich składa się salonu z aneksem kuchennym, sypialnia i łazienka. Hotel jest przyjazny osobom niepełnosprawnym. Do dyspozycji naszych gości oddajemy przyhotelowy parking na ponad 200 miejsc (również dla autokarów).

Po ciężkim dniu nasi goście mogą odpocząć w wyjątkowym centrum odnowy biologicznej. Sauny mokra i sucha, ogromna wanna jaccuzzi oraz salony masażu zapewnią relaks i wypoczynek. Dla gości aktywnie spędzających czas wolny polecamy siłownię.

Hotel posiada również idealne miejsce na organizację wieczornych spotkań na świeżym powietrzu przy ognisku lub grillu.Zasoby hotelu pozwalają na organizację szkoleń i konferencji. Hotel posiada 5 klimatyzowanych sal konferencyjnych wyposażonych w najnowocześniejszy sprzęt audio-video, mogących pomieścić od 12 do nawet 350 osób. 
Sala restauracyjna i sale konferencyjne stanowią idealne miejsce na organizację przyjęć okolicznościowych, bankietów i spotkań biznesowych.

Serdecznie zapraszamy w nasze progi!

KODY GDS

Amadeus    CH KTWPRI
Sabre           IH 66857
Galileo        CH 65318
Worldspan  IH KTWPM
Pegasus     IH 41563

Masz pytania?

Szukasz miejsca dla siebie?

Zapraszamy do kontaktu

    SlideBar