O PROJEKCIE

Sieć Hotel Prime to stabilna marka na rynku hotelarskim, która stale rozwija swoje obiekty. W każdym z hoteli pomocą i radą służą doświadczeni specjaliści stale podnoszący swoje kwalifikacje. Grupę Hotel Prime wyróżniają nowoczesne rozwiązania wspierające operacyjną działalność obiektów.

Jako jedyni na rynku w przeciwieństwie do programów marketingowych nie wspieramy tylko jednego atutu działalności przedsięwzięć o charakterze hotelarskim – promocji. W opozycji do dzierżawy czy franszyzy nie skupiamy się tylko na sprzedaży i zyskach. Staramy się łączyć te dwa aspekty w jedno.

Aktualnie w dobie szeroko pojętego kryzysu gospodarczego – my znaleźliśmy receptę na sukces. Jako Grupa jesteśmy niezwykle elastyczni. Naszą dewizą są pozytywne relacje z klientami jak i partnerami biznesowymi. Inwestujemy zarówno w kapitał ludzki, jak i miejsce gdzie pracujemy. W ramach współpracy posiadamy centralny system zapytania rezerwacyjnego, który pozwala na lepsze dotarcie do klienta z zapytaniem o konkretną ofertę.

Masz pytania?

Szukasz miejsca dla siebie?

Zapraszamy do kontaktu